Nedjelja, 18 Listopad 2020 19:52

Kickboxing klub "Budokai" Rovinj nastupio na "državnom prvenstvu Lena Franković brončana

Napisao

Naši najmlađi su jučer nastupili na prvenstvu Hrvatske u Omišu, i pokazali da njihovo vrijeme tek dolazi. Lena Franković je sjajnim nastupom protiv borkinje koja ju je prošle godine pobijedila odradila odličan meč te uvjerljivo slavila sa nevjerovatnih 5 čistih udaraca nogom u glavu.

lena3.jpg

U borbi za ulazak u finale zaustavila ju je puno iskusnija protivnica. Lena je tako ostala na brončanom odličju!

lena2.jpg

Nicholas Dapiran je po prvi puta nastupao i pokazao veliku hrabrost i snalažljivost u borbi, te ga u budućnosti očekuje sigurno uspjeh. Mario Mišković uzeo je u prvoj borbi pobjedu, te zatim izgubio od aktualnog prvaka Hrvatske te tako ostao na 5.mjestu.

niki1.jpg

Manuel Smoljan trener najmlađeg uzrasta bio je vrlo zadovoljan pokazanim te je izdvojio da su 3 potencijalna natjecatelja bila spriječena nastupiti zbog prehlade.

mario1.jpg

Predsjednik i glavni trener Pero Mišković je rekao da naš klub do kraja godine očekuje još dva važna natjecanja na koja će naši članovi kickboxing kluba Budokai Rovinj nastupiti.

Pročitano 69 puta